photo credit: ** Maurice ** via photopin cc

Marijos Žemė – balandžio aktualijos

photo credit: ** Maurice ** via photopin cc
photo credit: ** Maurice ** via photopin cc

Belaukiant pavasario, jis ėmė ir atėjo. Atėjo balandžio mėnesį, nors laukėm kovą.  O su pavasariu atėjo ir įvykiai į Marijos žemę, apie kuriuos rašė žurnalistai ir plačiai komentavo komentuotojai.

Policija ėmėsi nagrinėti versiją, kad baltarusių visuomenininkas Voinickis, nusižudė dėl išvaistytų ES lėšų, prieš nusižudydamas save visaip kankino mušė, tada viela surišo kojas, užsiklijavo burną, susirišo rankas. Įdomu ar ekspertai mirties priežastį ir šį kartą nustatė nė nematę kūno, o išnagrinėję naujienų portaluose skelbtą informaciją.

Berods, toks metodas vadinasi dedukcija, ir jį sugalvojo Šerlokas Holmsas – atmesti visas neįmanomas versijas, kad liktų vienintelė įmanoma, metodo esmė – negalima atmesti versijos, kuri iš pirmo žvilgsnio atrodo neįmanoma.

“Prieš žmones niekas nebus daroma”, pareiškė A.Butkevičius, žurnalistų paklaustas, kaip elgsis vyriausybė, jei gyventojai ims protestais ar kitokiais būdais trukdyti sklalūnų žvalgybai. Taip pat pridūrė, kad niekas nieko nežvalgytų, jei negautų teisės ir taip pat jas išgauti.

Ko vertas A.Butkevičiaus žodis, turbūt dauguma lietuvių jau suprato, bet kiek tą žodį vertina Shevron?  Įdomu ar ne? Nors, negražu skaičiuoti svetimus pinigus!

 Pagėgių pasienio ruožo ekspertas, seimo narys, Komskis labai domisi sienos stebėjimo įrangos pirkimo konkursu, kodėl domisi? – tuo susidomėjo vienas iš liberalų lyderių – Gentvilas. Masiulis taip pat domėjosi VMR reikalais – ministro patarėjų ir viceministrų skambučiais pasieniečiams. Žurnalistų paklausas – ko siekia – Gentvilas pareiškė, kad ne interpeliacijos, nes tai kol kas neįmanoma, dėl to, kad koalicija dar nespėjo su(si)skaldyti. Manau, kad Gentvilas su Masiuliu įtaria, kad Vidaus Reikalų ministerijai vadovaujantys tvarkiečiai, mobiliais telefonais naudojasi lyg džedajai šviesos kardais. Imperija kontratakuoja?

 Vytenis Andriukaitis, žurnalistų paklaustas kas dedasi teismo medicinos ekspertų tarnyboje, kuri pavaldi sveikatos apsaugos ministerijai – pareiškė – tai specialistų reikalas, ne mano, aš chirurgas, o ten psichiatrija – tai visai skirtingos sritys. Aš ko gero pritariu Andriukaičiui, kad vadovai tai chirurgai – nes pjauna biudžetus, atlyginimus ar šiaip grybą, bet ar specialistai panašūs į psichiatrus – kažin, gal labiau į rentgenologus ar anesteziologus, o grybą pjauti moka ne blogiau už vadovus.

 STT atliko kratą TV3 televizijoje ir pareiškė, kad įtaria dokumentų klastojimu ir sukčiavimu, tuo tarpu VRM vadovas Dalis Barakauskas išreiškė susirūpinimą, ar STT gauna pakankamą finansavimą, nors Gentvilas tikėjosi, kad ministras turėtų žinoti kokia tarnyba, kokiai ministerijai yra pavaldi.

 Iš tikro, pagalvojau, biesas žino kokia ministerija ką kuruoja, kas už ką atsako ir ar iš vis kas nors už ką nors atsako. Va TV3 – pernai paskelbta neetiška televizija, visokias įtartinas laidas rodo, tad, mano nuomone, dokumentų klastojimas ir sukčiavimas visiškai nešokiruoja, netgi priešingai kaip ir atitinka TV3 psichologinį portretą.

 Geras strategas yra tas, kurio sprendimas siekia bent trijų tikslų, o kartais ir daugiau – toks buvo Nakties Sargybos vadas Geseras. O iš mūsiškių – Vilniaus meras jau mokosi – va leis gėjams pražygiuoti vieną kartą Gedimino prospektu ir Katedros aikštėje į dangų paleisti tūkstančius visų vaivorykštės spalvų balionų – ir prieš Europos sąjungą atrodys, kaip šiuolaikinis meras, propaguojantis vakarietišką toleranciją, ir nacionalistai daugiau neprašinės leidimų žygiuoti, nes gėda bus eiti tuo pačiu keliu, kur gėjai ėjo, ir nereikės žurnalistams aiškintis, kodėl neleido, ir gėjai parems naują šūkį naujiems rinkimams – O, jeigu, taip?

Scan to Donate Bitcoin
Like this? Donate Bitcoin to at:
Bitcoin 1LLMMmmHVJqMRswJPWW7geiVRzVS4Qfsbm
Donate

Tavo komentaras