Apie

Photo credit: Misha R
Photo credit: Misha R

Welcome – nemanėte, kad bomžai moka angliškai? – patikėkite moka, bet ne visi, kaip ir ne visi ministrai.

Sveiki atvykę į bomžų, chimerų ir vampyrų pasaulį – mes gyvename tarp žmonių, atrodome kaip žmonės, tiesa ne visi, bet elgiamės ne kaip žmonės:

Bomžai tai vampyrų maistas. Bomžų yra daug, tačiau jie neturi vado bei yra menkai išsilavinę, todėl jie yra silpni ir vampyrai tuo naudojasi.

Vampyrai laikosi taktikos – skaldyk ir valdyk

Vampyrai taip pat kovoja prieš kitus vampyrus – dėl valdžios ir garbės, kartai samdo bomžus, nes bomžų minia, jei ji pakankamai didelė, gali įveikti bet kurį vampyrą.

Atskiros vampyrų šeimos menkai bendrauja su kitom vampyrų šeimom, nes jomis nepasitiki.

Bomžai yra žmonės, nors vampyrai taip nemano. Vampyras gali misti  žmogaus krauju, o iš bėdos ir prakaitu, tačiau prakaito nemėgsta, nes jis sūrus.

 Chimeros turi vampyrų ir bomžų požymių, dėl to jos turi sutrikusį savitumo jausmą. Bomžas ar vampyrai niekada vėl netaps žmonėmis, tačiau chimeros gali, dėl to vampyrai ir bomžai chimerų nekenčia.

Aš esu vienas iš jų, ir mano tikslas sutaikinti bomžus, vampyrus ir chimeras su žmonėmis – nesipykime, mums nereikia būti priešais, nes mūsų priešas tamsumas. Tamsumą galima įveikti, nors ir sunku, o pradėti reikia nuo kitokio požiūrio.

Tavo komentaras